kredyty dla firm

Do góry

Kontakt

Mapa strony

Klienci Firmowi

Klienci Indywidualni

Rolnicy

Kariera

Znajdź nas na:

Centrum Obsługi Klienta:

+48 787 566 662

kredyty dla firm

Centrum obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Opłata za połączenie według taryfy operatora.

e-mail: eurofinance@efce.pl

kredyty dla firm

Regulamin strony

Eurofinance Group Polands Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Raszyńskiej 15/8, 02-028 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. Poznań - Nowe Miasto I Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000539990, posiadający NIP 781-19-05-193 oraz kapitał zakładowy w wysokości 250 000.00 zł w całości wpłacony.

kredyty dla firm

RODO

Polityka cookies

Promocje

Kodeks Etyki

©2021 Eurofinance Group Poland | Korzystając z serwisu Eurofinance akceptujesz regulamin oraz politykę cookies.

Kredyty dla Firm

Aktualności

Zwrot prowizji

Startupy

Reklamacje

Aktualne oferty pracy

Praca w sprzedaży

Praca w IT

Kredyty Gotówkowe

Kredyty dla Rolnika

kredyty dla firm

Eurofinance Group Poland - Kredyty dla Firm

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

Zamów kontakt

Zamów kontakt

Eurofinance Group

Obsługa kredytowa Dużych Firm i Korporacji.

Zapewniamy ekonomicznie efektywne i operacyjnie skuteczne instrumenty finansowe dedykowane dla Dużych Firm i Korporacji. Dbamy o nowoczesność i wysoką jakość oferty. Jesteśmy świadomi jakie oczekiwania mają nasi Klienci – to zobowiązuje.

Duże Firmy i Korporacje

Efektywna obsługa kredytowa dla Firm.

Celem stworzenia marki Eurofinance Group było zapewnienie Klientom Biznesowym profesjonalnej obsługi finansowej na rynku pośrednictwa kredytowego. W bardzo krótkim czasie, dzięki nowatorskim i wyjątkowo spersonalizowanym usługom, zdobyliśmy zaufanie naszych Klientów. Profesjonalizm, wiedza i doświadczenie ekspertów biznesowych z Eurofinance Group pozwalają wspierać strategiczne przedsięwzięcia Klientów z różnych sektorów gospodarki. Dzięki współpracy z naszą Firmą, zyskają Państwo dostęp do oferty wszystkich banków oraz otrzymają Państwo bezpośredni dostęp do Komitetu Kredytowego, z którym nadzorujemy każdy etap procesu kredytowego.

Eurofinance Group to nowoczesne i efektywne rozwiązania finansowe kierowane dla Klientów Biznesowych, którzy cenią profesjonalizm, komfort i dyskrecję.

kredyt firmowy warszawa eurofinance

Kredyt Stockowy.

Finansowanie zakupu środków trwałych do późniejszej sprzedaży.

Kredyt stockowy przeznaczony jest do dystrybutorów różnego rodzaju sprzętu, urządzeń, towarów jak również dealerów samochodowych. Kredyt stockowy (z angielskiego stock credit, stock financing) polega na sfinansowaniu zakupu środków trwałych od producenta bez angażowania środków własnych. Nazwa kredyt stockowy wynika z rodzaju przedmiotu celu finansowania - jest nim stock magazynowy czyli środki trwałe przeznaczone do przyszłej sprzedaży znajdujące się na magazynie. Kredyt Stockowy zazwyczaj udzielany jest 12 lub 24 miesiące

Po zaciągnięciu kredytu stockowego klient płaci jedynie odsetki, spłata kapitału następuje po otrzymaniu zapłaty od odbiorcy. Zabezpieczeniem finansowania jest cesja należności od przyszłego odbiorcy sprzętu lub warunkowe przewłaszczenie środka trwałego. 

Kredyt Stockowy

Finansowanie stanów magazynowych Twojej Firmy.

Wniosek online

Kredyt obrotowy.

Kredyt na bieżące rozliczenia związane z prowadzeniem Firmy.

Kredyt obrotowy to wygodny sposób na pokrycie bieżących wydatków związanych z prowadzeniem działalności Firmy. Finansowanie dłużne możesz przeznaczyć m.in. na pokrycie kosztów związanych z wynagrodzeniami dla pracowników, opłatę za media, zakup towarów handlowych, opłatę wystawionych faktur czy pokrycie zobowiązania dłużnego w innym banku. Kredyt obrotowy to idealny produkt poprawiający płynność finansową firmy. Kredyt obrotowy zaliczamy do zobowiązań krótkoterminowych, które udzielane są na 12, 24 lub 36 miesięcy.

Kredyt obrotowy to idealny produkt, który pomaga utrzymać płynność finansową. Zapewnia wsparcie środków pieniężnych, które możemy wykorzystać na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością firmy. 

Karta produktów dla Firm

Pobierz ofertę kredytów dla Firm od Eurofinance Group w wygodnej formie PDF. Poniższe zestawienie, przedstawia efekt pracy naszych Doradców Biznesowych.

Zestawienie kredytowe dla Firm.

Kredyty dla Firm

Prezentowana oferta kredytów dla firm to realne oprocentowanie oraz wskaźniki kredytu dla Firm, wynegocjowane za pośrednictwem Eurofinance Group. Oferta aktualizowana jest co kwartał. Zestawienie uzupełniają, również inne produkty m.in. Leasing czy faktoring.

Pobierz ofertę kredytu dla Twojej firmy w wygodnej formie PDF.

Kredyt obrotowy dla firmy
Pośrednictwo Finansowe dla Firm
Optymalny kredyt dla Twojej firmy
Doradztwo kredytowe

Centrum Obsługi Klienta: +22 428 37 70

Kredyty dla Twojej firmy
Kredyty korporacyjne

IDEALNE

Rozwiązania dla Firm.

© Eurofinance Group Poland

Obsługa finansowa Firm

Dedykowane rozwiązania kredytowe dla Dużych Firm.

Produkty kredytowe dla Dużych Firm i Korporacji

Finansowanie działalności

Odnawialny Kredyt obrotowy

Finansowanie majątku obrotowego Twojej Firmy.

Odnawialny Kredyt obrotowy

Finansowanie majątku obrotowego Twojej Firmy.

Zadzwoń do nas

Kredyt w rachunku bieżącym.

Finansowanie kosztów związanych z  prowadzeniem Firmy.

Kredyt w rachunku bieżącym to dodatkowe środki pieniężne, które Bank kredytujący udziela właścicielowi rachunku Firmowego. Pieniądze wpływające na konto automatycznie zaspokajają debet wykorzystanych środków. Uzupełnianie limitu w rachunku bankowym wyliczamy kwartalnie, co przekłada się na bezpieczeństwo Firmy w sytuacji, nierównomiernych obrotów. Limit w rachunku możemy wykorzystać na cele związane z działalnością Firmy. Kredyt w rachunku bieżącym to zobowiązania krótkoterminowe, które udzielane są na 12, 24 lub 36 miesięcy. 

Odpowiednio dobrany produkt kredytowy, pomoże rozwijać skrzydła Twojego biznesu - to nasze zadanie. Doskonale znamy politykę każdego banku, a dzięki tej niewątpliwej zalecie masz pewność, że nad Twoją sprawą czuwa profesjonalny zespół doradców biznesowych. 

Kredyt w rachunku bieżącym

Finansowanie bieżących wydatków Twojej Firmy.

Wniosek online

Kredyt obrotowy dla Firm oferowany jest w rachunku kredytowym, a jego uruchomienie w oparciu o złożoną przez klienta dyspozycję może nastąpić w formie jednorazowej wypłaty całej kwoty kredytu (na sfinansowanie jednej określonej transakcji), bądź też wielokrotnych wypłat (finansowanie transakcji cyklicznych) - zależnie od predyspozycji Klienta wynikających z prowadzenia działalności Firmy.

Wniosek online

Zamów kontakt

Zamów kontakt

Zamów kontakt

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

Zamów kontakt

Kredyt Inwestycyjny.

Finansowanie i refinansowanie celów inwestycyjnych.

Kredyt inwestycyjny w łatwy sposób pozwoli Ci na sfinansowanie kosztów budowy lub zakup nieruchomości komercyjnych na rynku pierwotnym i wtórnym. Kredyt inwestycyjny możesz przeznaczyć, również na sfinansowanie majątku trwałego związanego z Twoją podstawową działalnością – zakup sprzętu, maszyn, urządzeń, komputerów, samochodów osobowych i dostawczych. Przy jego pomocy możesz też refinansować kredyt inwestycyjny zaciągnięty w innym banku oraz poniesione dotychczas nakłady inwestycyjne

Kredyt inwestycyjny to sposób na pozyskanie przez Twoją firmę długoterminowego finansowania projektów o charakterze inwestycyjnym – w tym projektów dofinansowanych ze środków europejskich - finansowanie VAT to dodatkowa korzyść kredytu inwestycyjnego. 

Kredyt Inwestycyjny

Powiększenie i modernizacja majątku trwałego Firmy.

Wniosek online

Zamów kontakt

Kredyt Kasowy.

Zastrzyk dodatkowych środków podczas braku płynności finansowej.

Kredyt kasowy to rodzaj finansowania obrotowego. Może występować jako kredyt w rachunku bieżącym lub w rachunku kredytowym. Kredyt kasowy w rachunku bieżącym polega na tym, iż bank kredytujący ustala debet kredytowy oraz upoważnia kredytobiorcę do pobrania z rachunku bieżącego kwoty przekraczającej jego pokrycie. Kredyt kasowy to poduszka podczas braku płynności finansowej. Kredyt kasowy zaliczany jest do zobowiązań krótkoterminowych i najczęściej przyznawany jest na okres 30 dni.

Kredyt kasowy w rachunku kredytowym jest udzielany w procesie uproszczonym na poczet braku płynności finansowej. Do uruchomienia kredytu niezbędne jest otwarcie rachunku kredytowego, na którym odnotowywane zostaje wykorzystanie kredytu. 

Kredyt Kasowy

Szybkie wsparcie w chwilowym braku płynności.

Wniosek online

Kredyt Pomostowy.

Finansowanie Inwestycji przed udzieleniem kredytu Konsorcjalnego.

Kredyt pomostowy przeznaczony jest na tymczasowe finansowanie poniesionych lub przyszłych wydatków związanych z realizacją przedsięwzięcia inwestycyjnego, finansowanego przez konsorcjum bankowe do momentu udzielenia przez to konsorcjum kredytu. Kredyt pomostowy dedykowany jest dla Dużych Firm i Korporacji. Kredyt pomostowy udzielany jest na okres nie dłuższy niż 3 miesiące. Kredyt pomostowego możesz przeznaczyć na pokrycie poniesionych wydatków związanych z Inwestycją lub rozpocząć Przedsięwzięcie Twojej Firmy.  

Kredyt pomostowy to dodatkowe środki pieniężne, które pozwolą rozpocząć inwestycję przed otrzymaniem Kredytu Konsorcjalnego. Kredyt pomostowy może być wykorzystany na rozpoczęcie inwestycji, jak również na pokrycie poniesionych kosztów inwestycyjnych. 

Kredyt Pomostowy

Finansowanie wydatków związanych z inwestycją do momentu udzielenia kredytu konsorcjalnego.

Wniosek online

Zamów kontakt

Kredyt Unia+.

Realizacja projektów współfinansowanych z funduszy UE.

Kredyt Unia to kredyt inwestycyjny lub obrotowy nieodnawialny przeznaczony dla podmiotów, które ubiegają się o dotacje z funduszy Unii Europejskiej lub bezzwrotne środki międzynarodowe na finansowanie swoich projektów. Kredyt Unia jest przeznaczony na realizację projektów współfinansowanych ze środków UE. Dotacje unijne przekazywane są po zakończeniu projektu, dlatego aby zrealizować inwestycje, należy posiadać środki na wcześniejsze sfinansowanie przedsięwzięcia, które można uzyskać dzięki produktowi - Kredyt Unia+.  

Kredyt Unia+ umożliwia sfinansowanie inwestycji nie tylko w budżecie kosztów kwalifikowanych, ale także pozostałych wydatków związanych z realizowanym przedsięwzięciem. Kredyt Unia+ to niższe oprocentowanie niż w standardowym komercyjnym kredycie inwestycyjnym. 

Finansowane w ramach produktu Transport Leasing środki transportu drogowego nie mogą być starsze niż 5 lat. Finansujemy samochody ciężarowe, ciągniki siodłowe, naczepy, przyczepy i kontenery specjalistyczne.  

Kredyt Unia+

Finansowanie Inwestycji przy wsparciu funduszy unijnych.

Wniosek online

Transport Leasing.

Szybkie finansowanie w uproszczonej procedurze.

Dobrze wiemy że chcesz rozwijać działalność swojej firmy. Jesteśmy po to aby Ci w tym pomóc, dobierając optymalny cenowo i operacyjnie skuteczny leasing dla Firm Transportowych. Już nie musisz angażować swoich środków finansowych - Transport Leasing pozwoli Ci szybko i sprawnie użytkować pojazd niezbędny do wykonywania działalności, przy minimalnym nakładzie środków własnych. Sprawdź nasz produkt Transport Leasing i ciesz się nowymi zleceniami.

 

Transport Leasing

Finansowanie samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, naczep, przyczep i kontenerów.

Wniosek online

Leasing dla Dużych Firm i Korporacji

Leasing dla Firm

Kredyty dla Firm

Zadzwoń do nas

Zamów kontakt

Dzięki współpracy z nami masz możliwość wyleasingowania maszyny lub urządzenia bez ponoszenia kosztów początkowych. Możesz też zaplanować udział własny na wyższym poziomie, obniżając koszt rat miesięcznych.  

Leasing na Maszyny.

Leasing na maszyny i urządzenia przemysłowe.

Niezależnie od branży i rodzaju maszyny przemysłowej, możesz uzyskać leasing finansowy, operacyjny lub zwrotny. Służymy wiedzą i doświadczeniem w zakresie niestandardowych transakcji, nawet tych z udziałem zagranicznych producentów maszyn i urządzeń przemysłowych. Jeżeli inwestycja jest urządzeniem konfigurowanym pod indywidualne potrzeby, nie musisz wnieść wkładu finansowego - tego typu transakcje to elastyczne podejście.

 

Leasing Maszyn

Finansowanie maszyn i urządzeń przemysłowych.

Wniosek online

Dzięki współpracy z nami masz możliwość wyleasingowania maszyny lub urządzenia bez ponoszenia kosztów początkowych. Możesz też zaplanować udział własny na wyższym poziomie, obniżając koszt rat miesięcznych.  

Leasing na flotę Samochodów.

Leasing floty samochodowej w uproszczonej procedurze.

Niezależnie od branży i rodzaju maszyny przemysłowej, możesz uzyskać leasing finansowy, operacyjny lub zwrotny. Służymy wiedzą i doświadczeniem w zakresie niestandardowych transakcji, nawet tych z udziałem zagranicznych producentów maszyn i urządzeń przemysłowych. Jeżeli inwestycja jest urządzeniem konfigurowanym pod indywidualne potrzeby, nie musisz wnieść wkładu finansowego - tego typu transakcje to elastyczne podejście.

 

Leasing Floty Samochodowej

Finansowanie floty samochodowej w wygodnej formie leasingu.

Wniosek online

Kredyt obrotowy dla dużych Firm
Kredyt w rachunku bieżącym
Kredyt na zatowarowanie magazynu
Kredyt na inwestycję
Kredyt na płynność finansową
Kredyt Konsorcjalny
Kredyt Unia plus

W ramach faktoringu eksportowego - Faktor współpracuje z partnerem w kraju, do którego Państwa firma eksportuje towary lub usługi. Doświadczenie i znajomość rynku w pełni wyeliminuje ryzyko braku zapłaty Państwa kontrahenta.

Faktoring Eksportowy.

Bezpieczeństwo finansowe w eksporcie towarów i usług.

Faktor nabywa i finansuje wierzytelności handlowe powstałe w obrocie zagranicznym o terminach płatności nieprzekraczających 90 dni. W ramach usługi Faktor przejmuje ryzyko niewypłacalności kontrahentów zagranicznych do wysokości wypłaconej zaliczki. W przypadku braku zapłaty od zagranicznego kontrahenta w terminie płatności, Faktor podejmuje działania dyscyplinujące (w tym windykacyjne) w celu odzyskania wierzytelności od kontrahentów.

.

 

Faktoring Eksportowy

Rozwój i bezpieczeństwo na rynku eksportowym.

Wniosek online

Zamów kontakt

Leasing dla firmy transportowej
Leasing na maszyny
Leasing na flotę samochodową

Faktoring to idealne rozwiązanie dla Firm, które posiadają wydłużone terminy płatności. Faktoring to przede wszystkim poprawa płynności finansowej. Dzięki faktoringowi, pieniądze za sprzedany towar lub usługi otrzymasz tego samego dnia, w którym wystawisz fakturę.  

Faktoring Krajowy.

Finansowanie wierzytelności handlowych.

Faktoring to nabywanie i finansowanie bezspornych wierzytelności handlowych o terminach płatności nieprzekraczających 90 dni wypłacając umówioną kwotę zaliczki. W takim przypadku Bank Finansujący lub Faktor przejmuje ryzyko wypłacalności Państwa kontrahentów do wysokości przekazanej zaliczki. Po przekazaniu niezbędnych dokumentów w tym np. faktur, Bank lub Faktor wypłaci gotówkę w ciągu zaledwie kilku godzin.

 

Faktoring Pełny Krajowy

Finansowanie wystawionych faktur. Ekspresowa zapłata za sprzedane towary lub usługi.

Wniosek online

Zamów kontakt

Zadzwoń do nas

Kredyty

Leasingi

Tarcza PFR

Faktoring

Kredyty

Leasingi

Tarcza PFR

Faktoring

Kredyty

Leasingi

Tarcza PFR

Faktoring

Faktoring dla Dużych Firm i Korporacji

Faktoring dla Firm

Faktoring pełny krajowy

Nie musicie Państwo czekać na opłatę faktury od kontrahenta - a w przypadku braku zapłaty, na wypłatę odszkodowania przez ubezpieczyciela. Środki otrzymacie Państwo natychmiast po dostarczeniu faktury do Faktora. W tym przypadku, polisa ubezpieczeniowa nie będzie zbędnym wydatkiem.

Faktoring z Polisą Klienta.

Szybka i pewna zapłata za sprzedane towary i usługi.

Faktoring pełny z polisą Klienta to zauważalne korzyści dla Państwa firmy. Faktor wykorzystuje Państwa aktualną polisę ubezpieczeniową, którą asekuruje swoje wierzytelności. Usługa będzie klasyczną usługą faktoringu pełnego. Po dostarczeniu do Faktora wystawionych faktur oraz innych, niezbędnych dokumentów, Państwa firma otrzyma zaliczkę pieniężną w wysokości kwoty, do jakiej Państwa ubezpieczyciel przejmuje ryzyko niewypłacalności kontrahentów.

 

Faktoring z Polisą Klienta

Pełne wykorzystanie ubezpieczenia należności handlowych.

Wniosek online

Zadzwoń do nas

Faktoring z własną polisą

W ramach obsługi faktoringowej mogą Państwo skorzystać z automatycznych limitów - to opcja, w której dodatkowo można skorzystać z uproszczonej procedury finansowania nowych kontrahentów nieobjętych umową faktoringową, z którymi rozpoczęliście Państwo współpracę.

Faktoring Niepełny.

Szybka i pewna zapłata za sprzedane towary i usługi.

Faktor nabywa i finansuje wierzytelności handlowe z terminami płatności nieprzekraczających 180 dni, wypłacając Klientowi umówioną kwotę zaliczki. Faktor nie przejmuje ryzyka związanego z niewypłacalnością Państwa kontrahentów - monitoruje Państwa odbiorców. Za wystawioną fakturę,  Faktor wypłaca gotówkę w ciągu kilku godzin po przekazaniu niezbędnych dokumentów. System faktoringu zapewnia szybką i bezpośrednią komunikację z BOK.

 

Faktoring Niepełny

Pełne wykorzystanie ubezpieczenia należności handlowych.

Wniosek online

Faktoring niepełny
Kredyt dla Firm warszawa
Faktoring eksportowy

Strona PFR

Tarcze finansowe od Polskiego Funduszu Rozwoju.

Tarcza Antykryzysowa

Kredyty

Leasingi

Tarcza PFR

Faktoring

Warunki Programu dopuszczają możliwość skorzystania z kilku form finansowania z zastrzeżeniem, że łączna kwota finansowania nie przekroczy limitów przewidzianych zasadami kumulacji wyznaczonymi przez warunki programowe i notyfikacje programów przez KE.

Tarcza Finansowa.

Finansowanie od Polskiego Funduszu Rozwoju.

Finansowanie dużych przedsiębiorstw ma charakter indywidualny i obejmuje zarówno finansowanie dłużne, jak i zaangażowanie kapitałowe, realizowane bezpośrednio przez PFR. Dzięki kompetencjom inwestycyjnym i zapleczu finansowemu, PFR sprawnie i efektywnie udostępnia przedsiębiorcom finansowanie na preferencyjnych warunkach, ogranicza skutki spowolnienia w polskiej gospodarce i przyczynia się do powrotu polskich firm na ścieżkę rozwoju.

Tarcza Finansowa dla Dużych Firm

Indywidualne finansowanie kapitałowe lub płynnościowe.

Wniosek online

Czat z Ekspertem

Infolinia:

e-mail:

+48 787 566 662

eurofinance@efce.pl

+22 428 37 70

/

Kredyt obrotowy dla Firm

Skontaktuj się z nami.

 

Eurofinance - kredyt warszawa
Kredyty dla Firm

Imię i Nazwisko:

numer telefonu:

adres e-mail:

jaki rodzaj kredytu:

kwota kredytu:

Wyślij
Wyślij
Dziękujemy za zgłoszenie. Niebawem do Ciebie zadzwonimy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Dbamy o to, co dla Was ważne.

 

Każdego dnia dążymy do zwiększania poziomu bezpieczeństwa, jak również propagowania wiedzy na temat finansów. Jednocześnie zapewniamy, że firma Eurofinance Group Poland m.in. przez przeprowadzane audyty, stale podnosi poziom obsługi klientów firmowych.

Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku. Tylko pasja rodzi prawdziwy profesjonalizm. Profesjonalna usługa daje jakość, a jakość to luksus, na który mogą Państwo sobie pozwolić wybierając współpracę z naszą Firmą. 

Eurofinance - doradztwo kredytowe dla fir

m.

Zapoznałem się z polityką prywatności strony internetowej i akceptuję jej regulamin.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Eurofinance Group Poland, w szczególności na kontakt telefoniczny lub kontakt za pomocą poczty elektronicznej w celu przekazania oferty.

posrednik finansowy
Karty kredytowa i konta dla firm

Zamów kontakt

Zamów kontakt

Zamów kontakt

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

Kredyty firmowe
Kredyty dla Firm

Nie reprezentujemy Banków.

Dbamy o Interes naszych Klientów.

Decydując się na współpracę z ©Eurofinance Group zyskasz kredyt dla firmy na  niskim oprocentowaniu oraz otrzymasz gwarancję profesjonalnej usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy prekursorem, który wyznacza standardy w obsłudze kredytowej dla Firm oraz klientów indywidualnych.

 

© EUROFINANCE GROUP POLAND

Dbamy o to co dla Ciebie ważne.

Wybierając usługi pośrednika finansowego - wybierz odpowiedzialnie.

Kredyt dla Firmy.

Marża Twojego kredytu może być niższa - nawet o połowę.

Nie ufajmy obietnicom - zaufajmy liczbom. W pierwszym kwartale 2021 roku Eksperci Biznesowi z Eurofinance Group przekazali Klientom finansowanie w wysokości 32 000 000.00 zł. Sukces to podjęcie odpowiedniej decyzji we właściwym czasie.

Informacje o eurofinance

Do góry

Kontakt

Mapa strony

Klienci Firmowi

Klienci Indywidualni

Rolnicy

Kariera

Znajdź nas na:

Centrum Obsługi Klienta:

+22 428 37 70

Eurofinance Group poznaj nas bliżej

Centrum obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Opłata za połączenie według taryfy operatora.

e-mail: eurofinance@efce.pl

Informacje o naszej firmie

Regulamin strony

RODO

Polityka cookies

Promocje

©2021 Eurofinance Group Poland | Korzystając z serwisu Eurofinance akceptujesz regulamin oraz politykę cookies.

Kredyty dla Firm

Aktualności

Zwrot prowizji

Startupy

Reklamacje

Aktualne oferty pracy

Praca w sprzedaży

Praca w IT

Kredyty Gotówkowe

Kredyty dla Rolnika

Informacje o firmie

Eurofinance Group Poland - Kredyty dla Firm

Eurofinance Group Polands Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Raszyńskiej 15/8, 02-028, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. Poznań - Nowe Miasto I Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000539990, posiadający NIP 781-19-05-193 oraz kapitał zakładowy w wysokości 250 000.00 zł w całości wpłacony.

Doradztwo kredytowe dla Firm
Doradztwo kredytowe dla Firm
Kredyty firmowe
Kredyt dla Firm warszawa
rozmowa online

Zamów kontakt z Ekspertem.

 

Imię i Nazwisko:

numer telefonu:

adres e-mail:

godzina kontaktu:

jaki rodzaj kredytu:

kwota kredytu:

Wyślij
Wyślij
Dziękujemy za zgłoszenie. Niebawem do Ciebie zadzwonimy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Zapoznałem się z polityką prywatności strony internetowej i akceptuję jej regulamin.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Eurofinance Group Poland, w szczególności na kontakt telefoniczny lub kontakt za pomocą poczty elektronicznej w celu przekazania oferty.

posrednik finansowy
Karty kredytowa i konta dla firm

zamknij  X

wygodny kredyt dla firm

Infolinia:

+48 787 566 662

Klient Prywatny

Mikro Firmy

Średnie Firmy

Duże Firmy

Kredyty dla Firm

Małe Firmy

Rolnicy

Klient Prywatny

Mikro Firmy

Średnie Firmy

Duże Firmy

Małe Firmy

Oferta dla Firm

Rolnicy

Infolinia:

+22 428 37 70

wygodny kredyt dla firm

Infolinia:

+22 428 37 70

Oferta dla Firm

Oferty

Rolnicy