Dział prawny
wygodny kredyt dla firm

Infolinia:

+22 428 37 70

Klient Prywatny

Mikro Firmy

Średnie Firmy

Duże Firmy

Oferta dla Firm

Małe Firmy

Rolnicy

Eurofinance Group

Obsługa prawna Twoich interesów.

Integrujemy usługi finansowe z profesjonalnym doradztwem prawnym, tworząc kancelarię "Eurofinance Doradztwo Prawne". Zapewniamy dostęp do zespołu adwokatów oraz radców prawnych w Warszawie i Katowicach. Możesz skorzystać z usług prawnych na atrakcyjnych warunkach oferowanych przez 30 doświadczonych prawników. 

Profesjonalne Doradztwo Prawne

Kancelaria Prawna Eurofinance - nowa jakość usług prawnych.

Koncepcja udostępnienia Klientom usług doradztwa prawnego powstała na gruncie doświadczeń zebranych podczas procesu powstawania i rozwijania Eurofinance Group, w którym aktywnie uczestniczyli prawnicy, adwokaci i radcy prawni. Kancelaria Eurofinance Group oferuje profesjonalne usługi prawne zarówno przedsiębiorstwom jak i klientom indywidualnym. Jakość oferty gwarantuje zespół trzydziestu prawników - ekspertów z różnych dziedzin prawa, mających duże doświadczenie zarówno w obsłudze firm jak i osób fizycznych. Wyróżnikiem usług kancelarii jest doskonała znajomość potrzeb biznesu i szybkość działania połączona z najwyższą jakością obsługi klientów zgodną z wzorcami wyznaczonymi przez Eurofinance.

Zapewniamy bezpośredni dostęp do specjalistów z prawa pracy, windykacji należności, sporów i postępowań sadowych, bankowości i finansów, oraz postępowań administracyjnych, negocjacji handlowych i opiniowania umów, IT i e-commerce, ochrony konsumentów i prawa o konkurencji, prawa handlowego, reklamy i własności intelektualnej, a także przestępstw gospodarczych.

Prawnik Warszawa

Obsługa Prawna

Indywidualnie dopasowana do potrzeb naszych Klientów.

Kancelaria Eurofinance Group to grupa doświadczonych prawników wyspecjalizowanych w doradztwie biznesowym. Naszym nadrzędnym celem jest świadczenie usług premium – nieustannie staramy się ten poziom przekraczać. Wiemy, że to możliwe, ponieważ myślimy językiem biznesu. Przekazujemy nasze opinie wyłącznie w sposób jasny i zrozumiały, z pełnym zaangażowaniem w interesy Klientów, którzy otrzymują od nas kompleksowe wsparcie w stale zmieniającym się otoczeniu rynkowo-prawnym.

Precyzyjnie i indywidualnie dobierane do każdego przypadku rozwiązania sprawdziły się już setki razy. Nasze porady, oparte na elastycznych i kreatywnych rozwiązaniach, działają nie tylko „na papierze”, ale przede wszystkim w codziennym życiu biznesu. Ten rodzaj filozofii wymaga od nas dogłębnej, potwierdzonej doświadczeniem wiedzy prawniczej, ale i znajomości zasad, na jakich funkcjonuje krajowy i międzynarodowy biznes.

Infolinia:

e-mail:

+48 787 566 662

prawnik@efce.pl

+22 428 37 70

/

Dział obsługi prawnej
Prawnik Katowice

Kontakt do Prawnika

Warszawa

Katowice

Imię i Nazwisko:

numer telefonu:

adres e-mail:

jaki rodzaj kredytu:

kwota kredytu:

Wyślij
Wyślij
Dziękujemy za zgłoszenie. Niebawem do Ciebie zadzwonimy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Zapoznałem się z polityką prywatności strony internetowej i akceptuję jej regulamin.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Eurofinance Group Poland, w szczególności na kontakt telefoniczny lub kontakt za pomocą poczty elektronicznej w celu przekazania oferty.

posrednik finansowy
Karty kredytowa i konta dla firm
Prawnik dla Firm

Do góry

Kontakt

Mapa strony

Klienci Firmowi

Klienci Indywidualni

Rolnicy

Kariera

Znajdź nas na:

Centrum Obsługi Klienta:

+22 428 37 70

Radca prawny warszawa

Centrum obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Opłata za połączenie według taryfy operatora.

e-mail: eurofinance@efce.pl

Kancelaria Warszawa

Regulamin strony

RODO

Polityka cookies

Promocje

©2021 Eurofinance Group Poland | Korzystając z serwisu Eurofinance akceptujesz regulamin oraz politykę cookies.

Kredyty dla Firm

Aktualności

Zwrot prowizji

Startupy

Reklamacje

Aktualne oferty pracy

Praca w sprzedaży

Praca w IT

Kredyty Gotówkowe

Kredyty dla Rolnika

Informacje o firmie

Eurofinance Group Poland - Kredyty dla Firm

Eurofinance Group Polands Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Raszyńskiej 15/8, 02-028, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. Poznań - Nowe Miasto I Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000539990, posiadający NIP 781-19-05-193 oraz kapitał zakładowy w wysokości 250 000.00 zł w całości wpłacony.

Doradztwo kredytowe dla Firm
telefon do doradcy banku
kontakt e-mail
placówki bankowe
rozmowa online