kredyty dla firm

Do góry

Kontakt

Mapa strony

Klienci Firmowi

Klienci Indywidualni

Rolnicy

Kariera

Znajdź nas na:

Centrum Obsługi Klienta:

+48 787 566 662

kredyty dla firm

Centrum obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Opłata za połączenie według taryfy operatora.

e-mail: eurofinance@efce.pl

kredyty dla firm

Regulamin strony

Eurofinance Group Polands Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Raszyńskiej 15/8, 02-028 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. Poznań - Nowe Miasto I Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000539990, posiadający NIP 781-19-05-193 oraz kapitał zakładowy w wysokości 250 000.00 zł w całości wpłacony.

kredyty dla firm

RODO

Polityka cookies

Promocje

Kodeks Etyki

©2021 Eurofinance Group Poland | Korzystając z serwisu Eurofinance akceptujesz regulamin oraz politykę cookies.

Kredyty dla Firm

Aktualności

Zwrot prowizji

Startupy

Reklamacje

Aktualne oferty pracy

Praca w sprzedaży

Praca w IT

Kredyty Gotówkowe

Kredyty dla Rolnika

kredyty dla firm

Eurofinance Group Poland - Kredyty dla Firm

Nie reprezentujemy Banków.

Dbamy o Interes naszych Klientów.

Decydując się na współpracę z ©Eurofinance Group zyskasz kredyt dla rolników na  niskim oprocentowaniu oraz otrzymasz gwarancję profesjonalnej usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy prekursorem, który wyznacza standardy w obsłudze kredytowej dla Firm oraz klientów indywidualnych.

 

Dbamy o to co dla Ciebie ważne.

Wybierając usługi pośrednika finansowego - wybierz odpowiedzialnie.

Kredyt dla Rolników.

Marża Twojego kredytu może być niższa - nawet o połowę.

Nie ufajmy obietnicom - zaufajmy liczbom. W pierwszym kwartale 2021 roku Eksperci Biznesowi z Eurofinance Group przekazali Klientom finansowanie w wysokości 32 000 000.00 zł. Sukces to podjęcie odpowiedniej decyzji we właściwym czasie.

finansowanie rolników i firm AGRO

EUROFINANCE GROUP POLAND SP. Z O.O.

doradztwo kredytowe
Kredyty dla Firm

Kredyty dla Rolników

Kredyt na Gospodarstwo Rolne.

Masz jeszcze więcej powodów do dumy. Złóż wniosek o kredyt dla rolnika i rozwijaj swoje gospodarstwo rolne. Skorzystaj z finansowania dedykowanego dla działalności rolniczej.

Spłać zobowiązania finansowe z Banków Spółdzielczych i zyskaj o połowę niższą marżę swojego kredytu dla Rolnika. Posiadamy dedykowane rozwiązania kredytowe dla gospodarstw rolnych oraz finansowanie preferencyjne dla Firm z branży Agro. Skonsolidujemy Twoje zobowiązania kredytowe z Banków Spółdzielczych i zaproponujemy dużo niższą marżę Kredytu.

Posiadasz zobowiązania kredytowe w Bankach Spółdzielczych? Skorzystaj z promocji "niższa marża kredytu" dla Rolników oraz dla firm z branży Agro.

Promocja dla Rolnika

Marża kredytu niższa - nawet o połowę.

Skorzystaj z Promocji

Promocja "niższa marża kredytu" dedykowana jest dla rolników, gospodarstw rolnych oraz firm z branży rolniczej. Promocji podlegają Rolnicy, gospodarstwa rolne oraz Firmy Agro, które posiadają zobowiązania kredytowe w Bankach Spółdzielczych. Konsolidując kredyty rolnicze z Banków Spółdzielczych, możemy zaproponować marżę kredytu od 0,5% w skali roku. Promocja "niższa marża kredytu" trwa do 30.06.2021 roku.

Kredyt dla rolnika

Konsolidacja kredytów rolniczych.

Spłać swoje zobowiązania kredytowe z Banków Spółdzielczych.

Promocja "niższa marża kredytu" dla rolnika to w rzeczywistości konsolidacja zobowiązań kredytowych z Banków Spółdzielczych. Spłać drogie kredyty z Banków spółdzielczym dedykowanym kredytem dla Rolnika z marżą niższą nawet o połowę. Możesz skonsolidować krótkoterminowe lub długoterminowe zobowiązania finansowe jednym kredytem dla Rolnika na okres nawet 120 miesięcy. Dzięki naszej promocji zyskasz niższy koszt posiadanych zobowiązań kredytowych oraz wydłużony czas spłaty kredytów krótkoterminowych.      

Wniosek online

Konsolidacja "Niska Marża"

Konsolidacja kredytów z Banków Spółdzielczych.

I. Wysoka kwota kredytu dla Rolnika

Spłacimy Twoje kredyty z Banków Spółdzielczych do kwoty nawet 30 mln. zł. Zabezpieczeniem kredytu mogą być: grunty rolne, nieruchomości lub maszyny rolnicze. Proponujemy nawet 80% LTV zabezpieczenia.

II. Długi okres finansowania

Możemy zaproponować konsolidację kredytów rolniczych z Banków Spółdzielczych na okres do 120 miesięcy. Dzięki wydłużonemu okresowi finansowania zyskasz jedną niższą ratę oraz dłuższy okres spłaty kredytu.

III. Spłata wszystkich kredytów

Spłacimy Twoje długoterminowe oraz krótkoterminowe kredyty rolnicze jednym kredytem na okres 120 miesięcy oraz obniżymy marżę kredytu nawet o połowę, dlatego zyskasz dwukrotnie.

Limit odnawialny dla Rolnika.

Odnawialny limit kredytowy na zakup bydła i trzody chlewnej.

Wniosek online

Limit na zakup Bydła

Limit w rachunku bieżącym na zakup bydła i trzody chlewnej.

I. Wysoka kwota bez zabezpieczeń

Limit odnawialny na zakup bydła to wysoka kwota finansowania bez zabezpieczeń rzeczowych. Możesz pożyczyć do 2 mln. zł. limitu w rachunku bieżącym z wykorzystaniem na zakup bydła i trzody chlewnej

II. Niska marża kredytu

Limit odnawialny na zakup bydła to z pewnością ciekawa oferta finansowania. Jeszcze ciekawsze i korzystniejsze są warunki kredytu. Pożycz do 2 mln. zł. bez zabezpieczeń rzeczowych na marży od 1,5% w skali roku.

III. Elastyczny okres finansowania

Limit na zakup bydła możesz rozłożyć na okres 12, 24 lub 36 miesięcy. Limit na zakup bydła to finansowanie odnawialne. Po upływie okresu finansowania możesz spłacić limit lub odnowić na kolejne lata. 

Limit odnawialny na zakup bydła to szybkie i skuteczne finansowanie zakupu zwierząt hodowlanych i trzody chlewnej. Drogi Rolniku, jeżeli planujesz powiększyć swoje gospodarstwo rolne, a brakuje Ci środków na sfinansowanie zakupu zwierząt to Limit odnawialny na zakup bydła będzie idealnym rozwiązaniem. Oferujemy elastyczne warunki kredytu oraz niskie oprocentowanie a dzięki temu z łatwością powiększysz swoje stado. Sięgnij po wysoką kwotę limitu bez zabezpieczeń rzeczowych i ciesz się rozwojem gospodarstwa.

Szczegóły kredytu

Kredyt Agro obrotowy.

Kredyt obrotowy dla rolnika na zakup surowców.

Wniosek online

Agro Obrotowy

Szybki kredyt obrotowy na zakup surowców.

I. Wysoka kwota bez zabezpieczeń

Kredyt Agro Obrotowy dla Rolnika to wysoka kwota finansowania na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością rolniczą. Proponujemy 3 mln. zł. bez zabezpieczeń rzeczowych na zakup produktów rolnych, surowców lub bydła. 

II. Niska marża kredytu

Kredyt Agro obrotowy dla Rolnika przede wszystkim niska marża Twojego kredytu. Możesz zyskać do 3 mln. zł. na dowolny cel z marżą 1% w skali roku. Zawnioskuj o dedykowane kredyty dla rolników od Eurofinance Group.

III. Elastyczny okres finansowania

Kredyt Agro obrotowy dla Rolnika możesz rozłożyć w dwóch wariantach finansowania na okres 12 lub 24 miesięcy. Jest to kredyt obrotowy z automatycznym odnowieniem finansowania po upływie okresu kredytowania.

Kredyt Agro obrotowy dla Rolników to szybkie finansowanie bez zabezpieczeń rzeczowych na zakup produktów rolnych i bydła. Proponujemy Państwu dedykowany kredyt dla rolnika na okres 12 lub 24 miesięcy w kwocie do 3 mln. zł. w procesie uproszczonym. Decyzję kredytową poznasz w 15 minut, natomiast wypłata kredytu na dedykowane konto bankowe nastąpi w kolejnym dniu roboczym. Kredyt agro obrotowy bez zaświadczenia to minimum formalności, błyskawiczna decyzja kredytowa oraz natychmiastowa wypłata kredytu.     

Kredyty dla Rolników

Korzystne Finansowanie Rolników, Gospodarstw Rolnych oraz Firm z branży AGRO.

Produkcja rolna na miarę XXI wieku wymaga sporych nakładów finansowych. Idealnym źródłem finansowania gospodarstw rolnych mogą stać się kredyty dla rolników. Prowadzenie gospodarstwa rolnego to wymagające zajęcie.

Rozwój gospodarstwa rolnego wymaga nie tylko siły fizycznej czy wiedzy - wiąże się również z koniecznością angażowania własnych środków pieniężnych. Środki, które inwestujemy muszą zapewnić płynność bieżącej działalności rolnej, jak również umożliwić inwestycje, które są kluczowe dla utrzymania rentowności i rozwoju gospodarstwa rolnego. W takiej sytuacji rozwiązaniem mogą być dedykowane kredyty dla rolników. Według raportu e-Agribus, aż 60% rolników ma problemy z pozyskaniem finansowania na rozwój gospodarstwa rolnego.

Rolnicy bardzo często wybierają finansowanie z lokalnych Banków Spółdzielczych. Niestety w wielu przypadkach, Banki Spółdzielcze proponują dużo wyższe oprocentowanie kredytu. Jeżeli posiadasz finansowanie z Banków Spółdzielczych, skontaktuj się z nami. Zaproponujemy niskie oprocentowanie przy kredycie dla rolnika.

Kontakt z Doradcą

Formularz kontaktowy

Kredyty dla rolnika

Progres Obrotowy.

Kredyt obrotowy dla rolnika z wysoką kwotą limitu.

Wniosek online

Progres Obrotowy

Idealny kredyt obrotowy dla Rolnika i Firm z branży AGRO.

I. Wysoka kwota bez zabezpieczeń

Kredyt Progres Obrotowy dla Rolnika oraz firm z branży AGRO to wysoka kwota finansowania bez zabezpieczeń rzeczowych. Możesz pożyczyć do 7 mln. zł. na dowolny cel związany z gospodarstwem rolnym

II. Niska marża kredytu

Kredyt Progres Obrotowy dla Rolnika to przede wszystkim niska marża Twojego kredytu. Możesz zyskać do 7 mln. zł. na dowolny cel z marżą 0,8% w skali roku. Zawnioskuj o dedykowane kredyty dla rolników od Eurofinance Group.

III. Elastyczny okres finansowania

Kredyt Progres Obrotowy dla Rolnika możesz rozłożyć w dwóch wariantach finansowania na okres 24 lub 36 miesięcy. Jest to kredyt obrotowy z automatycznym odnowieniem finansowania po upływie okresu kredytu.

Kredyt Progres Obrotowy dla Rolnika to wysoka kwota finansowania bez zabezpieczeń rzeczowych. Jest to kredyt krótkoterminowy dedykowany dla rolników, gospodarstw rolnych oraz firm z branży AGRO. Możesz pożyczyć do 7 mln. zł. bez zabezpieczeń rzeczowych - jedynym zabezpieczeniem kredytu będzie gwarancja Banku BGK. Kredyt Progres Obrotowy dla Rolnika to produkt dedykowany dla dużych gospodarstw rolnych oraz firm z Branży AGRO z sektora MŚP. Pożycz wysokie środki na dowolny cel i ciesz się niską marżą kredytu.     

kredyt dla rolników

Agro Inwestycyjny.

Kredyt Inwestycyjny dla Rolnika i Firm z branży AGRO.

Wniosek online

Kredyt Agro Inwestycyjny

Idealny kredyt obrotowy dla Rolnika i Firm z branży AGRO.

I. Atrakcyjne oprocentowanie

Kredyt Agro Inwestycyjny możesz przeznaczyć na finansowanie lub refinansowanie projektów inwestycyjnych. Powiększając aktywa firmy lub gospodarstwa rolnego możesz liczyć na niskie oprocentowanie kredytu - marża 0,5%

II. Wysoka kwota finansowania

Kredyt Agro Inwestycyjny to wysoka kwota finansowania na cele związane z planowaną inwestycją lub modernizacją gospodarstwa rolnego. Możesz pożyczyć do 80% wartości inwestycji.

III. Długi okres finansowania

Kredyt Agro Inwestycyjny to finansowanie długoterminowe. Pożyczkę możesz rozłożyć na okres 30 lat z niską ratą miesięczną, ponad to możesz wnioskować o karencję na 36 miesięcy w spłacie kredytu. .

Chcesz powiększyć lub unowocześnić swoje gospodarstwo rolne? Potrzebujesz dodatkowych środków na rozpoczęcie inwestycji? Kredyt inwestycyjny możesz przeznaczyć na finansowanie lub refinansowanie inwestycji związanych z prowadzoną działalnością rolniczą, tj. na finansowanie lub refinansowanie projektów inwestycyjnych mających na celu modernizację istniejącego majątku gospodarstwa, a w szczególności na przedsięwzięcia rozwojowe - polegające np. na zakupie maszyn, urządzeń, środków transportu, nieruchomości i materiałów.

Zakup maszyn Rolniczych.

Elastyczny kredyt na zakup maszyn i urządzeń rolniczych.

Wniosek online

Kredyt na maszyny Rolnicze

Wygodny kredyt na zakup maszyn i urządzeń rolniczych.

I. Atrakcyjne oprocentowanie

Kredyty dla Rolników na zakup maszyn rolniczych to atrakcyjne i wygodne finansowanie dla przemysłu AGRO - bez zbędnych formalności. Możesz cieszyć się nowym ciągnikiem z niewiarygodnie niską marżą kredytu bez wkładu własnego.  

II. Wysoka kwota finansowania

Kredyty dla Rolników na zakup maszyn rolniczych to wysoka kwota finansowania. Możesz pożyczyć nawet do 1 mln. zł. bez zbędnych formalności. W porównaniu do leasingu na maszyny rolnicze, nie musisz wykazać wkładu własnego.

III. Długi okres finansowania

Kredyt na zakup maszyn rolniczych to wygodny sposób finansowania, który możesz rozłożyć na długi okres finansowania - nawet na 120 miesięcy. Wybierz optymalny okres finansowania, a dzięki temu zyskasz niską ratę miesięczną.

Kredyty dla Rolników na finansowanie maszyn rolniczych to wygodny sposób na finansowanie nowych i używanych maszyn, niezbędnych do prowadzenia firmy lub gospodarstwa rolnego. Kredyt na zakup maszyn rolniczych zaliczanych do obszaru D (modernizacja gospodarstw rolnych) to jeden z popularniejszych sposobów finansowania w rolnictwie.  Tego typu kredyt jest alternatywą dla leasingu. Możesz uzyskać wysoką kwotę finansowania bez zbędnych dokumentów czy zaświadczeń. Finansujemy 100% wartości zakupu.

Konsolidacja dla Rolnika.

Zamień swoje zobowiązania w jedno - wygodne finansowanie.

Wniosek online

Kredyt Konsolidacyjny AGRO

Połączone kredyty stają się lżejsze. Spłać swoje zobowiązania kredytowe.

I. Niska marża kredytu

Dzięki konsolidacji zobowiązań związanych z prowadzoną działalnością rolną, możesz zyskać niższą marżę swoich zobowiązań. Przy konsolidacji agro możemy zaproponować marżę niższą o połowę od dotychczasowego finansowania.  

II. Wysoka kwota konsolidacji

Dzięki konsolidacji zyskasz nie tylko niską marżę, ale również wysoką kwotę finansowania. Połącz swoje wszystkie zobowiązania w jeden dogodny kredyt z jedną miesięczną ratą i rozwijaj swoje gospodarstwo rolne.

III. Długi okres finansowania

Przy konsolidacji AGRO możesz wnioskować o spłatę kredytu na okres nawet 30 lat. Dzięki konsolidacji odciążysz budżet związany z obsługą kredytów. Przy konsolidacji możesz uzyskać dodatkowe środki na bieżącą działalność.

Kredyt Konsolidacyjny AGRO, udzielany jest osobom oraz podmiotom prowadzącym działalność wytwórczą w rolnictwie. Dzięki konsolidacji agro możesz zamienić swoje zobowiązania w jedno korzystniejsze finansowanie. Kredytem konsolidacyjnym AGRO możesz spłacić: kredyty inwestycyjne na działalność rolną, kredyty krótkoterminowe na bieżącą działalność gospodarstwa rolnego lub firmy z branży AGRO oraz pożyczki gotówkowe. Dzięki konsolidacji agro możesz zyskać jedno finansowanie oraz niższą marżę kredytu.

kredyty rolnicze

© Eurofinance Group Poland

Finansowanie dla AGRO

Preferencyjne Kredyty dla Rolników i Firm z branży AGRO.

Działalność rolnicza jest bardzo zróżnicowana. Podobnie prezentuje się sytuacja w bankach w sektorze finansowania rolników. Rolnicy oraz podmioty z branży AGRO, podobnie jak przedsiębiorcy mogą liczyć przede wszystkim na krótkoterminowe kredyty obrotowe, z wykorzystaniem na bieżącą działalność, oraz finansowanie inwestycyjne z wykorzystaniem na powiększenie aktywów podmiotu lub gospodarstwa rolnego

W bogatej gamie kredytów rolniczych znajdziemy również produkty dedykowane do tej grupy zawodowej: uwzględniające przy tym specyfikę branży oraz model finansowania, oparty na cyklach przyrody czy transzach wypłat dotacji dla rolników. Szczególną formą wsparcia rolników oraz firm z branży AGRO są kredyty preferencyjne, realizowane przy współpracy z instytucjami rządowymi. Dzięki współpracy z nasza firmą zyskasz wsparcie profesjonalnych doradców kredytowych, którzy ofertę finansowania dopasują indywidualnie do Twoich potrzeb. Proponujemy kredyty dla rolników na najniższej marży na rynku międzybankowym.

Kontakt z Doradcą

Formularz kontaktowy

Kredyty Promocyjne

Kredyty Obrotowe

Kredyt Inwestycyjny

Konsolidacja

Kredyt Preferencyjny

Leasing dla Rolników

Pożyczki dla Rolników

Linia RR na działalność rolniczą.

Inwestuj w gospodarstwo z dopłatami do oprocentowania.

Wniosek online

Szczegóły kredytu

Preferencyjna Linia RR

Linia kredytowa dla gospodarstw rolnych oraz rybactwa śródlądowego.

I. Niska marża kredytu

Dzięki Linii RR możesz uzyskać preferencyjne warunki finansowania. Przy Linii RR uzyskasz marżę kredytu na poziomie 2,48% przy czym Twój faktyczny koszt kredytu to 0,67%. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ponosi pozostałe koszta kredytu. 

II. Wysoka kwota Limitu RR

Preferencyjna Linia RR to wysoki limit kredytowy dla rolników, gospodarstw rolnych podmiotów z branży rolniczej i rybackiej. Możesz zyskać nawet do 8 mln. zł. w preferencyjnej Linii kredytowej, na atrakcyjnych warunkach. 

III. Dopłaty ARiMR do Linii

Przy wnioskowaniu o Preferencyjną Linię Kredytową RR możesz liczyć na wsparcie Rządu. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa dopłaci do Twojego Preferencyjnego kredytu dla Rolników nawet 1,81% kosztów.

Linia RR to preferencyjna linia kredytowa przeznaczona dla gospodarstw rolnych, działów specjalnych produkcji rolnej i rybactwa śródlądowego na inwestycje w rolnictwie i rybactwie z dopłatami do oprocentowania kredytu. Z linii RR mogą skorzystać osoby fizyczne z wyłączeniem emerytów i rencistów, osoby prawne, jednostki organizacyjne prowadzące działalność rolniczą lub rybacką. Preferencyjna linia kredytowa to finansowanie przeznaczone na zakup lub modernizację środków trwałych.

Pomoc i Kontakt

Infolinia:

e-mail:

+48 787 566 662

eurofinance@efce.pl

+22 428 37 70

/

Finansowanie gospodarstw rolnych
Kredyt na gospodarstwo rolne
Preferencyjny kredyt dla rolnika
Finansowanie rolników

Do góry

Kontakt

Mapa strony

Klienci Firmowi

Klienci Indywidualni

Rolnicy

Kariera

Znajdź nas na:

Centrum Obsługi Klienta:

+22 428 37 70

Kredyty dla rolników

Centrum obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Opłata za połączenie według taryfy operatora.

e-mail: eurofinance@efce.pl

Kredyt dla rolnika i frim z branży agro

Regulamin strony

Eurofinance Group Polands Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Raszyńskiej 15/8, 02-028 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. Poznań - Nowe Miasto I Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000539990, posiadający NIP 781-19-05-193 oraz kapitał zakładowy w wysokości 250 000.00 zł w całości wpłacony.

Doradztwo kredytowe dla Firm

RODO

Polityka cookies

Promocje

Kodeks Etyki

©2021 Eurofinance Group Poland | Korzystając z serwisu Eurofinance akceptujesz regulamin oraz politykę cookies.

Kredyty dla Firm

Aktualności

Zwrot prowizji

Startupy

Reklamacje

Aktualne oferty pracy

Praca w sprzedaży

Praca w IT

Kredyty Gotówkowe

Kredyty dla Rolnika

Kredyty dla rolników

Eurofinance Group Poland - Kredyty dla Rolników

Linia Z dla Rolnika.

Kredyt inwestycyjny z przeznaczeniem na zakup gruntów rolnych.

Wniosek online

Szczegóły kredytu

Preferencyjna Linia Z

Kredyt Inwestycyjny dla Rolników na zakup użytków rolnych.

I. Niska marża kredytu dla Rolnika

Dzięki Linii RR możesz uzyskać preferencyjne warunki finansowania. Przy Linii RR uzyskasz marżę kredytu na poziomie 2,48% przy czym Twój faktyczny koszt kredytu to 0,67%. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ponosi pozostałe koszta kredytu. 

II. Wysoka kwota Linii Z

Preferencyjna Linia Z to Kredyt Inwestycyjny na zakup gruntów rolnych dla rolników, gospodarstw rolnych podmiotów z branży rolniczej i rybackiej. Możesz zyskać nawet do 5 mln. zł. w preferencyjnej Linii kredytowej, na atrakcyjnych warunkach. 

III. Dopłaty ARiMR do Linii Z

Przy wnioskowaniu o Preferencyjną Linię Kredytową RR możesz liczyć na wsparcie Rządu. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa dopłaci do Twojego Preferencyjnego kredytu dla Rolników nawet 1,81% kosztów.

Preferencyjna linia Z to kredyt inwestycyjny dla rolników z dopłatami Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa udzielany w ramach pomocy de minimis Kredyt dla Rolników przeznaczany jest na  na nabycie gruntów rolnych w celu utworzenia lub powiększenia gospodarstwa. Powierzchnia tworzonego gospodarstwa nie może być mniejsza od średniej w województwie i nie może przekroczyć 300 ha posiadanych użytków rolnych w przypadku tworzonego lub powiększanego gospodarstwa

Linia K01 dla Rolnika.

Finansowanie inwestycyjne do odtworzenia środków trwałych.

Wniosek online

Preferencyjna Linia K01

Finansowanie nakładów do odtworzenia środków trwałych.

I. Niska marża kredytu dla Rolnika

Dzięki Linii K01 możesz uzyskać preferencyjne warunki finansowania. Przy Linii K01 uzyskasz marżę kredytu na poziomie 2,48% przy czym Twój faktyczny koszt kredytu to 0,67%. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ponosi pozostałe koszta kredytu. 

II. Wysoka kwota Linii K01

Preferencyjna Linia K01 to finansowanie nakładów inwestycyjnych niezbędnych do odtworzenia środków trwałych rolników, gospodarstw rolnych firm z branży AGRO dotkniętych klęskami żywiołowymi. Finansujemy do 8 mln. zł. poniesionych kosztów.

III. Dopłaty ARiMR do Linii K01

Przy wnioskowaniu o Preferencyjną Linię Kredytową RR możesz liczyć na wsparcie Rządu. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa dopłaci do Twojego Preferencyjnego kredytu dla Rolników nawet 1,81% kosztów.

Inwestycyjna linia kredytowa dla rolników, gospodarstw rolnych, działów produkcji rolnej, w których wystąpiły szkody spowodowane przez suszę, grad, deszcz nawalny, ujemne skutki przezimowania, przymrozki wiosenne, powódź, huragan, piorun, obsunięcie się ziemi lub lawinę. Linia K01 przeznaczona jest na finansowanie nakładów inwestycyjnych niezbędnych dla odtworzenia środków trwałych po wystąpieniu niekorzystnych zjawisk atmosferycznych. Linia K01 to wsparcie dla rolników dotkniętych klęskami żywiołowymi.

Linia K02 dla Rolnika.

Finansowanie szkód powstałych wskutek klęsk żywiołowych.

Wniosek online

Preferencyjna Linia K02

Finansowanie nakładów koniecznych do wznowienia produkcji rolnej.

I. Niska marża kredytu dla Rolnika

Dzięki Linii K02 możesz uzyskać preferencyjne warunki finansowania. Przy Linii K02 uzyskasz marżę kredytu na poziomie 2,48% przy czym Twój faktyczny koszt kredytu to 0,67%. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ponosi pozostałe koszta kredytu. 

II. Wysoka kwota Linii K01

Preferencyjna Linia K02 to finansowanie nakładów pieniężnych niezbędnych do wznowienia produkcji rolnej dla rolników, gospodarstw rolnych oraz firm z branży AGRO dotkniętych klęskami żywiołowymi. Finansujemy do 8 mln. zł. poniesionych kosztów.

III. Dopłaty ARiMR do Linii K01

Przy wnioskowaniu o Preferencyjną Linię Kredytową RR możesz liczyć na wsparcie Rządu. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa dopłaci do Twojego Preferencyjnego kredytu dla Rolników nawet 1,81% kosztów.

Obrotowa linia kredytowa K02 dla rolników, gospodarstw rolnych, działów specjalnych produkcji rolnej, w których wystąpiły szkody spowodowane przez: suszę, grad, deszcz nawalny, ujemne skutki przezimowania, przymrozki wiosenne, powódź, huragan, piorun, obsunięcie się ziemi lub lawinę. Linia K02 udzielana jest w celu finansowania nakładów pieniężnych, niezbędnych do wznowienia produkcji rolnej po wystąpieniu niekorzystnych zjawisk atmosferycznych. Preferencyjne finansowanie rolników, gospodarstw rolnych i firm z branży AGRO.

pożyczka dla rolników

Leasing dla Rolnika.

Finansowanie zakupu środków trwałych w wygodnej formie.

Wniosek online

Leasing na Maszyny

Wygodne finansowanie zakupu ciągnika i innych maszyn rolniczych.

I. Atrakcyjne warunki Leasingu

Dzięki współpracy z Eurofinance Group zyskasz nie tylko niską marżę leasingu na maszyny rolnicze, ale również bezpośrednie wsparcie podczas procesu kredytowego. Leasingujemy maszyny rolnicze każdej specyfiki oraz rodzaju przeznaczenia produkcji rolnej.

II. Szybki proces Leasingu

Dzięki bezpośredniej współpracy z firmami leasingowymi, zaproponujemy korzystne oprocentowanie leasingu oraz szybki proces kredytowy nie wymagający nakładu formalności. Decyzję oraz ofertą poznasz w zaledwie 15 minut od złożenia zapytania na leasing. 

III. Optymalny okres Leasingu

Proponujemy dogodny okres spłaty leasingu na maszyny rolnicze. Spłatę leasingu możemy rozłożyć na okres 12 lat. Jest to dedykowane rozwiązanie skierowane dla rolników, gospodarstw rolnych oraz firm z branży AGRO. Możemy leasingować nowe oraz używane maszyny rolnicze.

Leasing na maszyny rolnicze to wygodny sposób finansowania zakupu ciągnika, kombajnu, maszyn rolniczych oraz innych urządzeń i środków trwałych wykorzystywanych w produkcji rolnej. Leasing dla Rolnika to atrakcyjna forma finansowania zakupu środka trwałego, który przechodzi na własność pożyczkobiorcy. Z produktu mogą korzystać między innymi firmy, które nie są płatnikami VAT, a także chciałyby połączyć finansowanie w ramach leasingu oraz dotacji unijnych.

Szczegóły leasingu

leasing dla rolnika
Konsolidacja banków spółdzielczych
Kredyt dla rolnika
Konsolidacja dla rolników
kredyty dla rolników

Pożyczka dla Rolnika.

Dodatkowe środki pieniężne na dowolny cel.

Wniosek online

Zamów kontakt

Pożyczka dla Rolnika

Szybka pożyczka gotówkowa dla Rolnika na dowolny cel.

I. Atrakcyjne warunki Pożyczki

Dzięki współpracy z Eurofinance Group zyskasz nie tylko niską marżę pożyczki dla rolnika, ale również bezpośrednie wsparcie podczas procesu kredytowego. Pożyczka dla Rolnika to szybki zastrzyk gotówki na dowolny cel związany z prowadzeniem działalności rolnej.

II. Szybki proces kredytowy

Decyzję pozytywną odnośnie wniosku o pożyczkę dla Rolnika poznasz w 15 minut, natomiast wypłata kredytu nastąpi kolejnego dnia roboczego. Bez biegania - bez zbędnych formalności. Zyskaj do 600 tys. zł. bez zabezpieczeń rzeczowych na dowolny cel. 

III. Optymalny okres pożyczki

Proponujemy dogodny okres spłaty pożyczki dla Rolników. Spłatę pożyczki możemy rozłożyć na okres 12 lat. Jest to dedykowane rozwiązanie skierowane dla rolników, gospodarstw rolnych oraz firm z branży AGRO..

Pożyczka dla Rolnika to dodatkowe środki pieniężne na dowolny cel związany z prowadzeniem działalności rolnej. Możesz uzyskać do 600 tys. zł. bez zaświadczeń i zbędnych formalności. Pożyczka ratalna dla Rolnika to wygodny sposób finansowania bieżących potrzeb Twojego gospodarstwa. Zyskaj do 600 tys. zł. na dowolny cel w spłacie ratalnej nawet na 120 miesięcy. Pożyczkę dla rolnika możesz przeznaczyć m.in. na: zakup maszyn, spłatę podobnych zobowiązań czy remont nieruchomości związanej z działalnością rolną.

Pozyczka dla rolników
kredyt dla rolnika
Kredyty firmowe

© EUROFINANCE GROUP POLAND

Finansowanie rolników

 

Kredyty dla Rolników

Idealne rozwiązania Finansowe.

Kredyty dla rolników
Linia kredytowa dla rolnika

Szczegóły kredytu

Szczegóły kredytu

Kredyt obrotowy dla Rolnika

Szczegóły kredytu

Kredyt Agro Inwestycyjny

Szczegóły kredytu

Szczegóły kredytu

Kredyt na maszyny i urządzenia rolnicze

Szczegóły kredytu

kredyt agro obrotowy dla rolników
linia kredytowa dla rolnika

Szczegóły kredytu

Szczegóły kredytu

telefon do doradcy banku
kontakt e-mail
placówki bankowe
rozmowa online
Kredyt dla Rolników
wygodny kredyt dla firm

Infolinia:

+48 787 566 662

Klient Prywatny

Mikro Firmy

Średnie Firmy

Duże Firmy

Kredyty dla Firm

Małe Firmy

Rolnicy

Klient Prywatny

Mikro Firmy

Średnie Firmy

Duże Firmy

Małe Firmy

Oferta dla Firm

Rolnicy

Infolinia:

+22 428 37 70

wygodny kredyt dla firm

Infolinia:

+22 428 37 70

Oferta dla Firm

Oferty

Rolnicy