kredyty dla firm

Do góry

Kontakt

Mapa strony

Klienci Firmowi

Klienci Indywidualni

Rolnicy

Kariera

Znajdź nas na:

Centrum Obsługi Klienta:

+48 787 566 662

kredyty dla firm

Centrum obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Opłata za połączenie według taryfy operatora.

e-mail: eurofinance@efce.pl

kredyty dla firm

Regulamin strony

Eurofinance Group Polands Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Raszyńskiej 15/8, 02-028 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. Poznań - Nowe Miasto I Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000539990, posiadający NIP 781-19-05-193 oraz kapitał zakładowy w wysokości 250 000.00 zł w całości wpłacony.

kredyty dla firm

RODO

Polityka cookies

Promocje

Kodeks Etyki

©2021 Eurofinance Group Poland | Korzystając z serwisu Eurofinance akceptujesz regulamin oraz politykę cookies.

Kredyty dla Firm

Aktualności

Zwrot prowizji

Startupy

Reklamacje

Aktualne oferty pracy

Praca w sprzedaży

Praca w IT

Kredyty Gotówkowe

Kredyty dla Rolnika

kredyty dla firm

Eurofinance Group Poland - Kredyty dla Firm

Polecaj nasze produkty

Zarabiaj najwyższe prowizje.

Kredyt dla Firm

Produkty kredytowe dla Firm.

Pobierz naszą ofertę w formacie PDF.

promocje

Jak działa program poleceń?

Proponujemy nieograniczony dostęp do dodatkowej gotówki.

Aby przystąpić do naszego programu poleceń, wystarczy podpisać umowę o współpracy z Eurofinance, zaakceptować nasz kodeks postępowania dla Partnerów Biznesowych i zacząć polecać nasze usługi doradztwa kredytowego. To bardzo proste, tak samo jak łatwe jest uzyskanie taniego kredytu dla Firm przy współpracy z Eurofinance.

Nie ważne w jakiej branży pracujesz. Niezależnie czy prowadzisz własny biznes czy jesteś osobą prywatną. Jeżeli swoje obowiązki wykonujesz z zaangażowaniem i cenisz sobie profesjonalizm, to nasz program poleceń skierowany jest właśnie do Ciebie. Oferujemy przejrzyste zasady współpracy dla naszych partnerów biznesowych oraz bardzo atrakcyjny system prowizyjny.

 

Karta multisport

Przystąp do programu poleceń

Zapraszaj znajomych do polubienia naszej strony na facebooku oraz skorzystania z naszej obsługi kredytowej dla firm  lub klientów indywidualnych.

Podpisz umowę o współpracę

Podpisz z nami umowę o współpracę i zostań naszym partnerem biznesowym. Pracuj gdzie chcesz i kiedy chcesz, to od Ciebie zależą wyniki sprzedaży.

Spełnij warunki promocji

Po spełnieniu wszystkich warunków umowy o współpracę z Eurofinance Group Poland otrzymasz fantastyczne nagrody. Zapoznaj się z regulaminem.

Kredyty dla firm i zestaw poleceń
Zostań doradcą kredytowym

Jak polecać

Proponujemy najwyższe prowizje za polecenia.

Przeczytaj Regulamin systemu poleceń.

Polecaj nasze usługi

Kredyt inwestycyjny dla Firm.

Kredyt inwestycyjny na finansowanie przedsięwzięć Twojej firmy.

Kredyt Inwestycyjny w prosty i wygodny sposób pozwoli na sfinansowanie budowy lub zakupu istniejącej nieruchomości. Kredyt inwestycyjny pozwoli także na sfinansowanie innych inwestycji w rzeczowy majątek trwały, związany z profilem działalności firmy. Przy jego pomocy możesz także refinansować posiadany kredyt inwestycyjny, co pozwoli na obniżenie oprocentowania kredytu oraz zrefinansuje dotychczas poniesione koszty.. Kredyt Inwestycyjny to idealny produkt finansowy, który powiększy środki trwałe Twojej firmy.

Poleć i odbierz nagrodę

Kredyt technologiczny dla Firm.

Kredyt na innowacje technologiczne z gwarancją Biznesmax.

 

Kredyt technologiczny to wsparcie finansowe na rozwój i podniesienie konkurencyjności polskich firm z sektora mikro, małych i średnich firm.  Kredyt technologiczny umożliwia wprowadzenie innowacji w przedsiębiorstwie. Kredyt technologiczny można przeznaczyć na zakup lub wdrożenie nowej technologii, wytwarzanie nowych lub znacząco ulepszonych towarów, procesów lub usług. Kredyt technologiczny przyznawany jest d gwarancją, która zabezpiecza spłatę kredytu oraz dopłaca do poniesionych kosztów związanych z obsługą kredytu. 

system poleceń kont bankowych
Polecaj nasze kredyty dla Firm

Kredyty dla Firm

Kredyty dla Firm, które spokojnie możesz polecać.

Kredyt obrotowy to płynność finansowa Twojej firmy
Kredyt w rachunku bieżącym dla Twojej firmy
Kredyt inwestycyjny na powiększenie środków trwałych
Kredyt technologiczny na innowacyjne inwestycje w firmie

Kredyt obrotowy.

Kredyt na bieżące rozliczenia związane z prowadzeniem Firmy.

Kredyt obrotowy to wygodny sposób na finansowanie bieżących wydatków związanych z prowadzeniem Twojej firmy. Kredyt obrotowy możesz przeznaczyć m.in. na finansowanie wydatków przedsiębiorstwa związanych z wynagrodzeniami dla pracowników, opłatę za media, zakup towarów handlowych czy opłatę wystawionych faktur.  Kredyt obrotowy to idealny produkt, który może poprawić płynność finansową Twojej firmy. Kredyt obrotowy to zobowiązanie krótkoterminowe, które udzielane jest na 24 lub 36 miesięcy. 

Benefity dla Twojej firmy

Kredyt w rachunku bieżącym.

Dodatkowe pieniądze na bieżące potrzeby Twojej Firmy.

Limit w rachunku bieżącym to dodatkowe środki pieniężne, które bank prowadzący konto firmowe przedsiębiorstwa, udziela właścicielowi rachunku. Pieniądze wpływające na konto firmowe, automatycznie regulują debet wykorzystanych środków. Uzupełnianie limitu wyliczamy kwartalnie, co w rezultacie przekłada się na bezpieczeństwo dla firmy, korzystającej z limitu w rachunku bieżącym. Kredyt w rachunku bieżącym zaliczamy do zobowiązań krótkoterminowych, które udzielane są na 12, 24 lub 36 miesięcy.   

Zarabiaj dodatkową gotówkę
Promocja polecam i zarabiam

Kodeks postępowania - dla Partnerów Biznesowych

Podstawą działalności firmy Eurofinance Group to etyczne, odpowiedzialne i zrównoważone prowadzenie biznesu. Jesteśmy świadomi jakie oczekiwania mają nasi Klienci  – to zobowiązuje. Jesteśmy dumni z sukcesów Polskich Firm, dlatego stale podnosimy standardy oferowanych usług. Prowadzimy odpowiedzialny biznes - tego samego oczekujemy od naszych współpracowników. Pragniemy nawiązywać relacje z partnerami, którzy rozumieją oraz wyznają nasze wartości, dlatego stworzyliśmy „Kodeks postępowania dla partnerów biznesowych Eurofinance Group Poland”. Są to zasady, w które wierzymy i którymi się kierujemy. Wierzymy, że nasi partnerzy i współpracownicy będą przestrzegać tych zasad.

Pobierz plik PDF

Polecaj i zarabiaj

Zapoznaj się z naszym Kodeksem postępowania dla Partnerów Biznesowych.

Napisz do nas w celu nawiązania współpracy.

 

Imię i Nazwisko:

numer telefonu:

adres e-mail:

jaki rodzaj kredytu:

kwota kredytu:

Wyślij
Wyślij
Dziękujemy za zgłoszenie. Niebawem do Ciebie zadzwonimy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Informujemy, że współadministratorami Państwa danych osobowych są Spółki wchodzące w skład Eurofinance Group Poland Sp. z o.o. NIP: 7811905193; REGON: 360595023 Kapitał zakładowy: 100 000, 00 zł. wpłacony w całości. Siedziba rejestrowa spółki: ul. Okopowa 56/216, 01-042 Warszawa. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom współadministratorów, jak też podmiotom udzielającym im wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.

 

telefon do doradcy banku
kontakt e-mail
placówki bankowe
rozmowa online

Pobierz nasz kodeks postępowania dla Partnerów Biznesowych

REGULAMIN PROGRAMU: POLECAM I ZARABIAM

 

* Nasza promocja jest przeznaczona tylko dla osób, które ukończyły 18 lat, mają obywatelstwo polskie, pełną zdolność do czynności prawnych i polską rezydencję podatkową oraz nie są pracownikami Eurofinance grupy Eurofinance Group Poland Sp. z o.o.

**W naszej promocji nagrodę otrzymujesz jedynie jako Polecający. Aby tak się stało, część warunków powinieneś spełnić sam, a pozostałą część powinny spełnić osoby, którym poleciłeś usługi naszej firmy (Nowi Klienci).

 

1) Warunki do spełnienia przez Ciebie jako Polecającego: Podpisanie umowy o współpracy i reprezentowaniu produktów kredytowych Eurofinance  grupy Eurofinance Group Poland Sp. z o.o.  

 

a) przystąp do Programu POLECAM i ZARABIAM wypełniając formularz powyżej i wpisując w nim swoje imię, nazwisko numer telefonu oraz preferowane godziny kontaktu;

b) w momencie swojego przystąpienia do Programu wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i informacji o charakterze marketingowym drogą telefoniczną,

c) w momencie swojego przystąpienia do Programu podaj swój nr telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu,

d) zapoznaj się z Regulaminem Programu i zaakceptuj go,

e) osobie, której chcesz polecić nasze kredyty, przekaż nasz numer telefonu.

f) potwierdź, że zapoznałeś się z informacją Eurofinance o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

 

2) Warunki do spełnienia przez Nowego Klienta. Do 31.05.2021 r. powinien on lub ona:

zawrzeć z naszą firmą umowę o świadczenie usług finansowych oraz skorzystać z produktu kredytowego. Aby nowy klient mógł otrzymać kredyt musi posiadać optymalną punktację BIK, a jego ocena ryzyka powinna być pozytywna.

na stronie, na której właśnie się znajdujesz, albo w oddziale naszej firmy:- zaakceptować Regulamin Programu,- podać swoje imię, nazwisko i numer telefonu kontaktowego- wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udziału w Programie,- wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i informacji o charakterze marketingowym drogą telefoniczną,- podać swój numer telefonu i adresu e-mail do kontaktu orazc) potwierdź, że zapoznałeś się z informacją banku o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

X

Eurofinance Group Polands Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Raszyńskiej 15/8, 02-028, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. Poznań - Nowe Miasto I Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000539990, posiadający NIP 781-19-05-193 oraz kapitał zakładowy w wysokości 250 000.00 zł w całości wpłacony.

Doradztwo kredytowe dla Firm
Pośrednik finansowy

Do góry

Kontakt

Mapa strony

Klienci Firmowi

Klienci Indywidualni

Rolnicy

Kariera

Znajdź nas na:

Centrum Obsługi Klienta:

+22 428 37 70

System poleceń

Centrum obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Opłata za połączenie według taryfy operatora.

e-mail: eurofinance@efce.pl

napisz e-mail o kredyt dla firm

Regulamin strony

Eurofinance Group Polands Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Raszyńskiej 15/8, 02-028 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. Poznań - Nowe Miasto I Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000539990, posiadający NIP 781-19-05-193 oraz kapitał zakładowy w wysokości 250 000.00 zł w całości wpłacony.

Doradztwo kredytowe dla Firm

RODO

Polityka cookies

Promocje

Kodeks Etyki

©2021 Eurofinance Group Poland | Korzystając z serwisu Eurofinance akceptujesz regulamin oraz politykę cookies.

Kredyty dla Firm

Aktualności

Zwrot prowizji

Startupy

Reklamacje

Aktualne oferty pracy

Praca w sprzedaży

Praca w IT

Kredyty Gotówkowe

Kredyty dla Rolnika

Doradztwo kredytowe dla Firm

Eurofinance Group Poland - Kredyty dla Firm

wygodny kredyt dla firm

Infolinia:

+48 787 566 662

Klient Prywatny

Mikro Firmy

Średnie Firmy

Duże Firmy

Kredyty dla Firm

Małe Firmy

Rolnicy

Klient Prywatny

Mikro Firmy

Średnie Firmy

Duże Firmy

Małe Firmy

Oferta dla Firm

Rolnicy

Infolinia:

+22 428 37 70

wygodny kredyt dla firm

Infolinia:

+22 428 37 70

Oferta dla Firm

Oferty

Rolnicy